Od karabinu szturmowego po kij baseballowy

  • data: 27-04-2024
  • miasto: Wałcz
  • Cena: 47EUR / 200PLN

Seminarium prowadzone przez znanego eksperta Ilyę Dunskiego, Ekspert 5 KMG, Izrael.

27.04.2024, godz. 13.00-17.00, Wałcz, PL

Krav Maga, znana ze swojej efektywności i skuteczności w rzeczywistych sytuacjach, wywodzi się z izraelskiej armii. Została zaadaptowana do użytku cywilnego i obecnie jest nauczana na całym świecie. Podczas tego wyjątkowego seminarium będziemy badać jak ewoluowały techniki i taktyka walki z kontekstu wojskowego do zastosowań w samoobronie cywilnej.

  • Na seminarium z Ilyą poznasz wycinek systemu, który jest łącznikiem między zastosowaniem walki wręcz w warunkach militarnych i cywilnych.
  • Nauczysz się technik obrony przed uzbrojonym napastnikiem wyposażonym w karabin szturmowy, pistolet i inną broń.
  • Dowiesz się, jak dostosować taktykę wojskową do codziennych sytuacji samoobrony w scenariuszach z użyciem improwizowanej broni tj. kije baseballowe.
  • Rozwiniesz świadomość sytuacyjną i umiejętność podejmowania decyzji niezbędną do radzenia sobie w stresujących sytuacjach zarówno na polu bitwy, jak i poza nim.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym praktykiem Krav Maga, czy początkującym, który chce udoskonalić swoje umiejętności samoobrony, seminarium oferuje cenne spostrzeżenia i praktyczne techniki mające zastosowanie w świecie rzeczywistym.
Nie przegap tej okazji, aby trenować z jednym z wiodących ekspertów w Krav Maga i wznieść swoje możliwości samoobrony na wyższy poziom. Ilość miejsc jest ograniczona, więc zarezerwuj miejsce już dziś! Zakupu możesz dokonać przez sklep KMG (link na dole) lub poprzez wysłanie wiadomości mailowej.

Koszt udziału
47 EUR / 200 PLN

szczegóły wydarzenia