G–WEEKEND szkolenie i egzamin dla studentów

  • data: 24-02-2024
  • miasto: Tarnowskie Góry
  • Adres: Krav Maga NA MAXA, ul. Korczaka 21, Tarnowskie Góry

Ogólnopolski egzamin na stopnie zaawansowane Krav Maga Global, poprzedzony szkoleniem, odbędzie się w lutym w Tarnowskich Górach. Wydarzenie poprowadzi Jacek Walczak wraz z zespołem polskich instruktorów w składzie: Jarosław Szlachta KMG Expert 2; Jakub Skrzypczak KMG Expert 1, Bartosz Ząb KMG Expert 1.

Kto może wziąć udział w egzaminie i jak się przygotować

W G–weekendzie mogą wziąć udział studenci KMG posiadający stopnie od P4 (zdający na P5) do G2 (zdający na G3). Najwyższym stopniem na jaki będziemy egzaminować jest stopień G3. W przygotowaniu do egzaminu (sobota) mogą wziąć udział studenci KMG z wyższymi stopniami oraz instruktorzy KMG, którzy chcą powtórzyć materiał. W razie dużej liczby zgłoszeń pierwszeństwo będą miały osoby podchodzące do egzaminu.

W przypadku studentów udział dwudniowy nie jest obowiązkowy – można uczestniczyć tylko w niedzielę w egzaminie, natomiast udział w dniu szkoleniowym znacząco podnosi szansę zdania testu.

Aby być dopuszczonym do egzaminu student powinien mieć ośmiomiesięczny aktywny odstęp od poprzedniego stopnia – w przypadku stopni G – lub czteromiesięczny jeśli zdaje na P5, oraz akceptację swojego instruktora. Wasze zgłoszenia będziemy weryfikować z dyrektorami szkół; następnie otrzymacie mail z danymi do wpłaty. Link do formularza zgłoszeniowego i cennik znajdziesz na dole strony.

Plan wydarzenia

  • Szkolenie: 24.02.2024, sobota, godz. 13.00-19.00
  • Egzamin P5-G3: 25.02.2024, niedziela, godz. 10.00-16.00

szczegóły wydarzenia